Solaris -Travian
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

+8
Mortisha P
Kurtz B
Napcsepp M
Xer P
Burmag P
nagyjan P
Rideg B
Alniyat B
12 posters

Go down

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,.. Empty Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

Témanyitás  Alniyat B Vas. Aug. 10, 2008 1:56 pm

Olvasd el, megéri ...
Játsz vele, érdemes..
Alniyat B
Alniyat B

Hozzászólások száma : 138
Age : 54
Registration date : 2008. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,.. Empty Re: Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

Témanyitás  Alniyat B Vas. Aug. 10, 2008 1:57 pm

No, ha már megnyitottam Smile

Amit szívesen játszottam néha, az a Rise of Nation. Világhódító játék, Smile ami jó, hogy van gyakorló játéka ahol hamar el lehet sajátítani a legfonrosabb trükköket.
A lényege,.. feljődni ezerrel katonailag és lenyomni mindenkit időben Smile
Alniyat B
Alniyat B

Hozzászólások száma : 138
Age : 54
Registration date : 2008. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,.. Empty Re: Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

Témanyitás  Rideg B Vas. Aug. 10, 2008 3:17 pm

Ha valaki szereti a stratégiai játékokat, akkor mindenképpen érdemes kipröbálnia a CIVILIZATION sorozat bármelyik részét. A játék körökre osztott és inkább a fejlesztés, fejlődés, hódítás a lényeg, a támadások eredményét a játék generálja. Nagyon érdekes és izgalmas, a térkép minden játékban újra generálódik, ezért is lehet újra és újra játszani anélkül, hogy megunnád. Ezért csakis olyan üljön neki, akinek van nagyon sok szabadideje, mert ha megtetszik, akkor komoly függőséget okoz!!!! (talán még a TRAVIANNÁL is komolyabbat Very Happy )

Rideg B

Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2008. Aug. 10.

Vissza az elejére Go down

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,.. Empty Re: Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

Témanyitás  Alniyat B Vas. Aug. 10, 2008 3:46 pm

Ki fogom próbálni Smile
Egyszer biztos Smile
Alniyat B
Alniyat B

Hozzászólások száma : 138
Age : 54
Registration date : 2008. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,.. Empty Re: Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

Témanyitás  nagyjan P Vas. Aug. 10, 2008 5:31 pm

Nekem leginkább az fps -ek jönnek be, ha valaki counter strike -ozik R341 M4r61T néven megtalál, valamint battlefield 2 -ben [HUN]nagyjan néven tolom, bár mostanában szünetelek vele. Nyomtam a MuOnline nevü játékot is, Grétike nevü elfem 360+ resetig vitte, mikor a szerver újraindult, azt is pihentetem mostanság. Játszom az Ikariammal, nagyjan néven, de nem vágom mi annak a játéknak az értelme, majdcsak lesz valami... Ha nem multi a game, akkor Prince of Persia - Sands of time a nyerő Smile Olvasmányok tekintetében Raymond E. Feist könyveit szeretem nagyon, de jöhet bármi, ami Fantasy.

nagyjan P

Hozzászólások száma : 18
Age : 44
Tartózkodási hely : Nyíregyháza
Registration date : 2008. Aug. 10.

Vissza az elejére Go down

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,.. Empty Re: Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

Témanyitás  Burmag P Vas. Aug. 10, 2008 6:02 pm

Ikariammal menjenek a francba...
Az elején játszottam,már tök jól álltam,3 városom volt,erre egyik nap jött egy bug,eltünt az összes katonám,és az összes aranyam,ráadásul meg is támadtak,úgyhogy elegem lett,és töröltem.
Én netes játékokkal játszok,bitefight-oztam,meg gladiatus-oztam,de azokat már abbahagytam,pedig bitefight-ba sokáig szerver top játékos voltam.
Aztán játszottam még larkinort,trillion kincseit,meg mittudomén mit,ilyen hülyeségeket.
Mostanába travin kívül másra már nem nagyon van időm,csak ilyen menedzser játékokkal nyomom,mint a hattrick,handball mánia,footstar.
Asszem ennyi tongue
Ja,egyébként meg én is szeretem az ilyen körökre osztott stratégia játékokat,de én inkább heroes párti vagyok.
Azt sose fogják felül múlni.

Burmag P

Hozzászólások száma : 23
Age : 34
Registration date : 2008. Aug. 10.

Vissza az elejére Go down

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,.. Empty Re: Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

Témanyitás  Xer P Vas. Aug. 10, 2008 6:42 pm

Én még hattricket nyomom hébe hóba de hát arra is alig van idő.... :S Burmi próbált rángatni Handballra aztán Laca is csábított de nekem elég ennyi kockulás Very Happy zsenge hooligan koromban Imperiumot nyomtam keményen Very Happy na nekem az volt a játékok királya Smile 1-2 őt is kipörgettem minden módban fokozatban és minden néppel Very Happy aki ismeri a játékot az tudja hogy ez nem piskóta dolog Cool anyit mondok solariannal nehézben több mint fél évig tartott kivennem Very Happy Haegemoniat is nyomtam azt is kipörgettem bár az annyira nem ragadott meg nemtudom miért.... elég volt 1 szer kivinni legjobban az űr stratégiát szeretem vagy az ókori stratégia ami még bejön Rome Total War pl. az nagy játék még azt is kiakasztottam Smile na meg ilyen alap gémek hogy Hitmen Batelfild ot is nyomtam bár utóbbit csak rövid ideig Smile
Xer P
Xer P

Hozzászólások száma : 55
Age : 35
Registration date : 2008. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,.. Empty Re: Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

Témanyitás  Napcsepp M Hétf. Aug. 11, 2008 12:21 am

Sziasztok!

Szintén strat. játék-mániás vagyok, Heroses minden részét végig vittem, még a 7-es, eredeti, nehéz verziót is, amiben az egyik pályán sorra mindenki megbukott Very Happy
igaz, negyedjére sikerült átvinnem, de megoldottam Smile

Travi.. nagyon viszi a prímet nálam, de hogy újra regelek-e az erősen kérdéses.
Ha valaki becsületesen, aktívan játsza, és szívvel-lélekkel segít helyettesként is, netán még poszton is van.. iszonyat időigényes. ráadásul dühítően sok benne a "robot"-meló..

Amint vége a szervernek, megyek pihenni.. és leporolom a Never Winter Night-dvd-met..

Cool
Napcsepp M
Napcsepp M

Hozzászólások száma : 10
Age : 50
Tartózkodási hely : Travilág..
Registration date : 2008. Aug. 03.

Vissza az elejére Go down

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,.. Empty Re: Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

Témanyitás  Kurtz B Hétf. Aug. 11, 2008 12:25 am

Ha már így mindenki ajánlgatja a best of játékait én is beszállok Smile
Én a Battle for Middle-earth ot szeretem aki nem érti fordíttasa le valakivel Smile
A kettes része sem rossz de az egyet jobabn szeretem Very Happy Nem top grafika de nekem bejön Very Happy
Kurtz B
Kurtz B

Hozzászólások száma : 12
Age : 33
Registration date : 2008. Aug. 10.

Vissza az elejére Go down

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,.. Empty Re: Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

Témanyitás  Mortisha P Kedd Aug. 12, 2008 8:12 pm

Az én kedvenc időtöltésem az alvás. Sleep
Mortisha P
Mortisha P

Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2008. Aug. 10.

Vissza az elejére Go down

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,.. Empty Re: Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

Témanyitás  Burmag P Szer. Aug. 13, 2008 2:03 am

Igen,de Morti a kedvenc játékait nem írta be ide,mert nem publikusak tongue
Bár nekem van egy jó kis videóm,amin épp játszik velük tongue

Burmag P

Hozzászólások száma : 23
Age : 34
Registration date : 2008. Aug. 10.

Vissza az elejére Go down

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,.. Empty Re: Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

Témanyitás  Mortisha P Szer. Aug. 13, 2008 10:57 pm

Burmag P írta:Igen,de Morti a kedvenc játékait nem írta be ide,mert nem publikusak tongue
Bár nekem van egy jó kis videóm,amin épp játszik velük tongue
Hát, ja!! Szabadidőmben kisfiúkkal játszom. Asszisztálok hozzá, hogy a játék végén nagy örömük legyen. Neve is van a játéknak: Travian cyclops
Mortisha P
Mortisha P

Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2008. Aug. 10.

Vissza az elejére Go down

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,.. Empty Re: Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

Témanyitás  Burmag P Csüt. Aug. 14, 2008 3:05 am

Mikor velem játszottál,nem így hívtuk tongue
Bár én nem is vagyok kisfiú tongue
A lényeg,hogy nagy örömöm volt a végén tongue

Burmag P

Hozzászólások száma : 23
Age : 34
Registration date : 2008. Aug. 10.

Vissza az elejére Go down

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,.. Empty Re: Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

Témanyitás  Krisz K Szomb. Aug. 16, 2008 1:51 am

Nemet autopalya. Legjobb jatek.

Krisz K

Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2008. Aug. 11.

Vissza az elejére Go down

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,.. Empty Re: Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

Témanyitás  bálint 03 Szomb. Aug. 16, 2008 9:15 pm


bálint 03

Hozzászólások száma : 2
Tartózkodási hely : Zagyvaszántó
Registration date : 2008. Aug. 10.

Vissza az elejére Go down

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,.. Empty Re: Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

Témanyitás  Fenix P Hétf. Aug. 18, 2008 4:52 pm

csatlakozom ahhoz a civilizationos sráchoz
nagyon ottvan a toppon, akármelyik része Twisted Evil

brumi: lol!
Fenix P
Fenix P

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Aug. 11.

Vissza az elejére Go down

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,.. Empty Re: Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

Témanyitás  Tai-Shu T Kedd Aug. 19, 2008 8:51 pm

Majd 20 éve játszom számítógépes játékokkal, de ami eddig nálam a top volt az a settlers 2 (csak a 2), illetve a Transport Tycoon. Jelenleg 4. éve karistolom world of warcraftal, és a paradox entertainment játékait időről időre (havonta) előveszem egy kis stratégiai frissitésre.

Akinek van kis affinitása a hardcore stratégiához, annak ajánlom figyelmébe az Europa Universalis sorozatot (főleg az 1-2-t), a Hearts of Iron sorozatot (főleg a 2.), illetve a legvadabbat, a Victoriát. Ezeknél senki ne számítson extravagáns 3d-re, gyönyörű tájakra, nagyszabású küldetésekre, és munkába menetelő emberekre, hanem csak 2d játéktérre, és töménytelen átvirrasztot éjszakára, amit az ember azzal tölt, hogy optimalizálja a a birodalma termelését, iparát, diplomáciai helyzetét, hadseregét, légierejét, flottáját, kereskedelmét, és persze a szomszédokat elsöprő hadi stratégiát... ,-> (vigyázzatok: a Victoria tényleg elvadultul durván összetett) És a legszebb az egészben? Mindegyik .txt-ben van scriptelve, és configolva, így ha már nagyon unom az adott felállást, akkor foghatod magad, és megváltoztatva egy két könnyen érthető beállítást, egész más világban találhatod magad.

tai

Tai-Shu T

Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2008. Aug. 13.

Vissza az elejére Go down

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,.. Empty Re: Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

Témanyitás  Fenix P Vas. Aug. 24, 2008 2:16 pm

Tai-Shu T írta:Majd 20 éve játszom számítógépes játékokkal, de ami eddig nálam a top volt az a settlers 2 (csak a 2), illetve a Transport Tycoon. Jelenleg 4. éve karistolom world of warcraftal, és a paradox entertainment játékait időről időre (havonta) előveszem egy kis stratégiai frissitésre.

Akinek van kis affinitása a hardcore stratégiához, annak ajánlom figyelmébe az Europa Universalis sorozatot (főleg az 1-2-t), a Hearts of Iron sorozatot (főleg a 2.), illetve a legvadabbat, a Victoriát. Ezeknél senki ne számítson extravagáns 3d-re, gyönyörű tájakra, nagyszabású küldetésekre, és munkába menetelő emberekre, hanem csak 2d játéktérre, és töménytelen átvirrasztot éjszakára, amit az ember azzal tölt, hogy optimalizálja a a birodalma termelését, iparát, diplomáciai helyzetét, hadseregét, légierejét, flottáját, kereskedelmét, és persze a szomszédokat elsöprő hadi stratégiát... ,-> (vigyázzatok: a Victoria tényleg elvadultul durván összetett) És a legszebb az egészben? Mindegyik .txt-ben van scriptelve, és configolva, így ha már nagyon unom az adott felállást, akkor foghatod magad, és megváltoztatva egy két könnyen érthető beállítást, egész más világban találhatod magad.

tai


muha
europa universalis nekem is megvolt mind2 rész
aki nem a külcsínyre megy annak énis tudom javasolni
habsuburgok a nyerők Wink

nekem a blizzardos cuccok közül a stracraft viszi a pálmát
jahogy fenix-nek hivatom magam az nem véletlen?Razz
Fenix P
Fenix P

Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2008. Aug. 11.

Vissza az elejére Go down

Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,.. Empty Re: Kedvenc játékaim, kedvenc olvasmányaim,..

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.